צרו קשר עם גרה קליניק
 
צרו קשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

אודות המרפאות

 

 

 
גרה קליניק, בהנהלתו של ד"ר גרה נשאת, היא רשת מרפאות שיניים ייחודית המציעה מגוון טיפולי שיניים מתקדמים. המרפאות היא חלק ממרכז רפואי, העוסק גם בגינקולוגיה ובטיפולי אסתטיקה. המרכז מציע חדשנות רפואית וטכנולוגיות מתקדמות מהארץ ומהעולם, שנועדו לשפר משמעותית את איכות חייהם של המטופלים.

מרפאת השיניים גרה קליניק בתל אביב שוכנת במיקום נעים ופסטורלי הכולל נוף לים. הנוף המיוחד הופך כל ביקור במרפאה לחוויה שאין דומה לה. תוכלו לשבת בשלווה במרפסת הצופה לים, ולהירגע לפני כל טיפול ולאחריו. כל זאת לצד עיצוב אסתטי ויוקרתי, העולה בקנה אחד עם ערכי החדשנות והקדמה שבהם דוגלת המרפאה.

הכירו את ד"ר גרה נשאת ואת הצוות המקצועי והמיומן שעומד לצדו:

 

אודות ד"ר גרה נשאת

 
 
ד"ר גרה נשאת, מנהל גרה קליניק, נחשב לאחד מפורצי הדרך בתחומי שיקום הפה, ההשתלות הדנטליות וטיפולי השיניים המורכבים. במקביל לעבודתו במרכז, הוא מנהל מספר מרפאות שיניים בארץ ובחו"ל.

את לימודי רפואת השיניים השלים ד"ר גרה בגרמניה, וברשותו תואר Spezialist Implantologie מטעם אגודת הרופאים המשתילים בגרמניה. כמו כן, עבר השתלמויות מקצועיות בכל הקשור להשתלות דנטליות, לכירורגיה ולשיקום מורכב על-גבי שתלים בבתי החולים המובילים בגרמניה ובאוניברסיטאות המובילות בעולם.

ד"ר גרה חברה בארגונים המקצועיים הבאים: אגודת הרופאים המשתילים בגרמניה (DGZI), אגודת הרופאים המשתילים בארצות-הברית (ICOI), הארגון האמריקאי ללייזר (ALD), העמותה הישראלית להשתלות דנטליות (IAOI) וההסתדרות לרפואת שיניים בישראל.
 

אודות ד"ר גרה חאולה

 
ד"ר גרה חאולה היא מומחית למיילדות ולגינקולוגיה ורופאת נשים בכירה, המשמשת כמנהלת מרפאת הנשים ומחלקת האסתטיקה בגרה קליניק. את לימודי הרפואה השלימה בפקולטה לרפואה של האוניברסיטה העברית בירושלים. תחומי עיסוקה כוללים מעקבי היריון וטיפול בבריאות האישה בכל שלבי החיים: גיל התבגרות, היריון, לידה וגיל המעבר.

ד"ר גרה חאולה נשואה ואם ל- 3 ילדים. היא מעניקה לכל מטופלת אוזן קשבת וטיפול ייחודי, המותאם לצרכיה האישיים.
 

הצוות הרפואי

 
  • ד"ר גרה נשאת (D.M.D, M.Sc) – מנהל רפואי העוסק בהשתלות שיניים ובשיקומי פה מורכבים
  • ד"ר גרה חאולה (M.D) – מנהלת מרפאת הנשים, מומחית למיילדות ולגינקולוגיה ומנהלת מחלקת האסתטיקה
  • ד"ר גרינגאוז מיכאל (M.D) – מומחה להרדמה כללית
  • ד"ר חיימוביץ פליסיה אנדריאה (D.M.D) – עוסקת בשיקום הפה ובאסתטיקה דנטלית
  • ד"ר מאור רונית (D.M.D) – מומחית לטיפולי שורש (אנדודונטיה)
  • ד"ר קובילנבקר ג'ני (D.M.D) – עוסקת ברפואת שיניים כללית, בשיקום הפה ובאסתטיקה דנטלית
  • גב' ספקטור-נכט סנדרה – סייעת מוסמכת

צוות גרה קליניק ישמח לעמוד לרשותכם!